درباره ما

اهداف / فعالیت ها

کتابخانه

کودکان / تخصصی

کميته ها

 ترویج / کتابداری

 آموزش / پژوهش

 خدمات

 مشاوره / راه اندازی

 تجهیز

مبادله و اهدا

فروشگاه خانه کتابدار

 خبرها

برنامه های آتی/ گزارش فعالیت ها

 آرشیو

گالری عکس
همياران / پيوندگاه
تماس با ما

  

 

     

ا  اخبار خانه کتابدار در بهمن و اسفند 1384

 

. پس از پایان دوره آموزشی ضمن خدمت معلمان مناطق 19 گانه، خانه کتابدار وارد مرحله دوم همکاری با این عزیزان شده است . پس از اتمام این دوره ،کلیه دوستان همراهمان ، آنچه را آموخته اند ، به صورت عملیاتی و کاربردی در مدرسه خود انجام می دهند . به همین دلیل ، اشرف امینی در ماه گذشته دو بازدید از مدارس مناطق 2 و 11 داشت . در منطقه 11 ، یکی از معلمان شرکت کننده در کلاس ها ، به شکلی بسیار جذاب ، یک کتابخانه کلاسی تشکیل داده بود که مورد توجه فراوان مسئولان آموزش وپرورش ، مدیران و مخصوصا" دانش آموزان مدرسه قرار گرفت .

. در تاریخ دوشنبه 10/11/84 ، 36 نفر از دانش آموزان مدرسه حضرت رقیه (س ) ، منطقه 11 ، از کتابخانه خانه کتابدار بازدید کردند و دوستانمان در خانه کتابدار با اجرای برنامه های قصه گویی و بازی های متنوع ، محیطی شاد برای بازدید کنندگان به وجود آوردند .

. سالگرد خانه کتابدار

روز برآمدن " خانه کتابدار " است ،

هنگامه رویش

و سرزدن سبزی

پا به پای هم ، کوچک و بزرگ به خانه بیاییم

و از آفتاب خواندن خوشه ای به همراه ببریم .

سالگرد خانه کتابدار ، در تاریخ یکشنیه 14/12/84 ، ساعت 45/16 تا 19 ، در محل خانه کتابدار برگزار می شود .شادمان خواهیم شد از دیدار همه شما !!

. عیدانه خانه کتابدار

پوستر و کارت تبریک ویژه خانه کتابدار ،به مناسبت عید نوروز ،در محل خانه کتابدار به فروش می رسد . قیمت پوستر 500 تومان و قیمت کارت تبریک 100 تومان می باشد .

. در تاریخ 27/11/84 ، از طرف گروه های آموزش عمومی ( پیش دبستانی ) یک کارگاه 2 ساعته تحت عنوان " قصه گویی " ، با حضور 50 مربی پیش دبستانی در اداره آموزش و پرورش منطثه 11 برگزار شد . خانم چایکار از طرف خانه کتابدار ، مسئول اداره این کارگاه بود .

. بازدید بچه های کتابخانه شوش ، در تاریخ 24/11/84

. انجمن کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه تهران در تاریخ 26/12/84 ، اقدام به برگزاری یک جلسه کارگاه قصه گویی در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران کرد . مسئولیت برگزاری و اداره این جلسه بر عهده خانه کتابدار بود و از طرف خانه ، خانم امینی مسئولیت ارائه بحث های نظری را به عهده داشت و خانم چایکار اداره بخش عملی را عهده دار بود .