درباره ما

اهداف / فعالیت ها

کتابخانه

کودکان / تخصصی

کميته ها

 ترویج / کتابداری

 آموزش / پژوهش

 خدمات

 مشاوره / راه اندازی

 تجهیز

مبادله و اهدا

فروشگاه خانه کتابدار

 خبرها

برنامه های آتی/ گزارش فعالیت ها

 آرشیو

گالری عکس
همياران / پيوندگاه
تماس با ما

  

 

     

ا  اخبار خانه کتابدار در مهر 1386

 

· بازدید کتابداران کتابخانه عمومی امامزاده عبدا... – منطقه 9- از کتابخانه کودک خانه کتابدار برای آشنایی با چگونگی اداره کتابخانه و خدمات عمومی برای کودکان و نوجوانان برای فعال کردن بخش کودکان کتابخانه عمومی شان.

· مشاوره و جلسه با اعضای گروه ترویج شورای کتاب کودک برای برنامه ریزی خدمات عمومی 6 ماهه دوم کتابخانه کودکان خانه کتابدار.

·   تعداد کل منابع: 6249

·   تعداد کل اعضا: 927

·   تعداد امانت در مهر ماه: 700

سفر به مشهد مقدس

همکاران گرامی خانم ها عماد خراسانی، پیشداد، خراسانچی، میرزا پور و شفیعی بنا به دعوت مجتمع المهدی (به لطف سرکار خانم آشنایی) برای راه اندازی کتابخانه دبستان و تشکیل کارگاه آموزشی کتابداری و ترویج خواندن از تاریخ 22/7/86 تا 26/7/86 به مشهد مقدس سفر کردند. سفر همکاران با موفقیت بسیار انجام شد. هیأت مدیره از خانه کتابدار و یکایک همکاران گرامی صمیمانه سپاسگزار است. علاقه مندان می توانند گزارش تفصیلی برنامه را در کتابخانه تخصصی خانه کتابدار مطالعه کنند.

کارگاه کتابداری کودک و نوجوان

کارگاه 1386 کتابداری کودک و نوجوان طی 90 ساعت درسی در سه بخش مجزای 30 ساعته از تاریخ اول آبان تا نیمه اسفند روزهای یکشنبه و سه شنبه بعداز ظهر در خانه کتابدار برگزار می شود. سرکار خانم عماد خراسانی هماهنگی امور دوره را بر عهده دارند. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با خانه کتابدار با تلفن 6-66962904 تماس بگیرند و یا به سایت www.hlpr.ir خانه کتابدار مراجعه کنند .